O mnie

Michał Zalewski - dobrze powiedziane

mów to, co myślisz

Od pomysłu do komunikacji

Zakładanie strony internetowej lub bloga odbywa się zazwyczaj na jeden z dwóch sposobów. W Twojej głowie zaczyna kiełkować myśl, że chciałabyś/chciałbyś mieć swoje miejsce w sieci. Inne niż profil na Facebooku, LinkedInie, czy Instagramie.

Wtedy prawdopodobnie albo już wiesz, o czym będziesz pisać i brakuje Ci po prostu narzędzia, by to robić. Może być też tak, że pomiędzy drugim śniadaniem a wnikliwą analizą mitochondrialnego DNA w komórkach w Twoich myślach, pojawia się genialna nazwa strony lub bloga, z którą coś przecież trzeba zrobić.

Jestem przedstawicielem pierwszego schematu postępowania, chociaż nie ukrywam, że nazwa, która dobrze odda sens istnienia tej strony, stanowiła dla mnie spore wyzwanie.

dobrze powiedziane

O tym, dlaczego słowa mają ogromną moc

Dobrze Powiedziane, to miejsce, w którym dowiesz się sporo o komunikacji, sprawdzisz jak dobrze przygotować prezentację, nauczysz się jak zaciekawić publiczność fascynującą historią (niezależnie od tego, czy mówisz do 1000, czy do 15 osób). Znajdziesz tutaj także informacje o najnowszych trendach, o tym co ciekawego dzieje się w sieci, dlaczego od aranżacji przestrzeni często zależy Twoje zachowanie, a kształt oprawek okularów wpływa na Twój wizerunek.

Wiem, że gdy przeczytasz najnowszą informacje na moim blogu, a następnie opowiesz znajomym, że ostatnio słyszałaś/słyszałeś coś ciekawego, oni wszyscy zgodnie powiedzą: „DOBRZE POWIEDZIANE!„.

kilka słów o mnie

Myślę dużo i szybko. Często przekłada się to na moje zachowanie i sposób działania. Lubię, gdy dużo się dzieje. Wtedy jestem skuteczny. Wtedy czuję, że żyję.