Warsztaty i szkolenia

Kiedyś po szkoleniu, podeszła do mnie uczestniczka i powiedziała, że w czasie sześciu spędzonych razem godzin wypowiedziałem tyle słów, ile średnio człowiek wypowiada przez cztery dni. I w sumie… to prawda. Zależy mi, by w czasie spotkań przekazać jak największą ilość wiedzy oraz podzielić się najlepszymi studiami przypadków. Ale spokojnie! Nie są to puste słowa.

Prowadzone przeze warsztaty i szkolenia są bardzo interaktywne, dynamicznie i zachęcam każdego do zabrania głosu. Zachęcam skutecznie. Mam w sobie sporo empatii i jestem dobrym obserwatorem. Umiem pokazywać to, co dobre, ale także obszary do pracy. Przeprowadziłem wykłady na uczelniach w całej Polsce dla ponad 23 000 studentek i studentów (tak, prowadzę w tym celu Excela), a w moich szkoleniach i warsztatach wzięło udział około 1600 osób. Po prostu lubię to robić. I zapraszam do współpracy.

Poniżej zamieszczam listę warsztatów i szkoleń, które prowadzę:

Wystąpienia

TYTUŁ WARSZTATU: Do wielu rzeczy można się przyzwyczaić – do publicznego zabierania głosu i wystąpień publicznych także.

ZAKRES TEMATYCZNY: Nawyk występowania publicznego. Pierwsze wrażenie. Udział zmysłów w przyswajaniu informacji. Metody walki z tremą. Nuda -jak obudzić publiczność.

Synteza

TYTUŁ WARSZTATU: Perfect pitch – maksimum treści w minimalnym czasie

ZAKRES TEMATYCZNY: Komunikatywność. Czas. Analiza warunków brzegowych. Pomysł. Prezentacja danych. Historia. Warstwa wizualna.

Media

TEMAT WARSZTATU: Media relations w pracy pr managerów

ZAKRES TEMATYCZNY: Rodzaje mediów. Nowe media vs stare media. Praca dziennikarza. Narzędzie pr managera. Fakty i newsy. Biuro prasowe.

Wizerunek

TEMAT WARSZTATU: Alternatywne metody budowania marek osobistych

ZAKRES TEMATYCZNY: Bańki informacyjne. Personal branding. Postawa proaktywna. Eksperci. Rodzaje mediów. Atrybuty marek osobistych. Marka komercyjna.

Kryzys

TEMAT WARSZTATU: Do kryzysu można się przygotować – manuale kryzysowe i zarządzanie komunikacją w kryzysie

ZAKRES TEMATYCZNY: Przepływ informacji. Wizerunek. Interesariusze. Fazy kryzysu. Ścieżki komunikacyjne. Kryzysy w mediach społecznościowych.

Live feedback

TEMAT WARSZTATU: Warsztaty w metodzie live feedback z prezentacji, pracy z kamerą lub wystąpień online

ZAKRES TEMATYCZNY: Audyt wizerunku. Rozmowa. Informacja zwrotna. Dobre praktyki. Obszary do poprawy. Gestykulacja. Mowa ciała. Strój. Forma przekazania komunikatu.

Korepetycje

TYTUŁ PROGRAMU: „Korepetycje z pewności siebie”

ZAKRES TEMATYCZNY: Analiza stanu obecnego. Kompleksowy program pracy nad pewnością siebie i wizerunkiem. Spotkania 1:1. Raportowanie postępów. Rozmowa.

Konsultacje

TYTUŁ SPOTKANIA: Indywidualne konsultacje w obszarach mojej codziennej działalności

ZAKRES TEMATYCZNY: Oferta dostosowana do potrzeb klienta. Zaufanie. Dyskrecja. Profesjonalizm. Bezpośredni kontakt. Szybka reakcja. Skuteczność. Wyniki.