Referencje

Gdy szukam współpracowników, kontrahentów, produktów oraz usług zawsze sprawdzam, co napisano o nich w sieci. Opinie są różne: czasem lepsze, czasem gorsze. Ale każda jest wartościowa. W dotychczasowej działalności – napiszę nieskromnie – nie zdarzyło mi się jeszcze, by ktoś był niezadowolony ze współpracy ze mną. Chciałbym, by ta passa trwała. Poprosiłem kilkoro partnerów o referencje. Być może przeczytanie ich sprawi, że będziemy ze sobą w przyszłości współpracować. Mam taką nadzieję.

Aneta Książek, Head of Poland Convention Bureau

„Dobrze powiedziane” to w tym przypadku… mało powiedziane. Michał to oratorski skarb: zawsze perfekcyjnie przygotowany do prowadzonych spotkań i wydarzeń, z wrodzonym humorem, elokwencją i radiowym głosem. W środowisku Krakowa i szerzej jest dobrze znany i lubiany. Zawsze coś podpowie, zasugeruje, każdy się z nim dobrze czuje. Polecam do współpracy w zakresie szeroko pojętej promocji, komunikacji i prowadzenia wydarzeń.

Monika Początek, Marketing Manager CSEE, Sharp NEC Display Solutions

Człowiek Rakieta istnieje! Jestem prawie pewna, że Michał w dzieciństwie naczytał się „Tytusa” i czepiał się rakiet, więc stąd jego wystrzałowa energia, którą tryska do dziś. Ale na serio…Miałam okazję pracować z Michałem przy kilku dużych konferencjach branży audio-video. Michał prowadził konferansjerkę podczas dwudniowych wydarzeń na żywo, włączając w to wieczorną galę, a jednocześnie był gospodarzem studia online dla uczestników zdalnych. Dwa dni agendy dopiętej dosłownie do jednej minuty, sprinty pomiędzy salą prelekcyjną na piętrze a studiem online na parterze wielkiego hotelu, żeby zdążyć połączyć się z widzami z całej Polski – a on cały czas wyglądał, jakby w ogóle go to nie męczyło i nie stresowało: uśmiechnięty, elegancki, prowadzący swobodnie rozmowy o profesjonalnych rozwiązaniach AV. Wydaje się, jakby praca pod presją czasu i stresujące sytuacje nie robiły na nim żadnego wrażenia.
Michał to człowiek nieustannie pozytywnie nastawiony, otwarty na wszystko co dla niego nowe i co stanowi dla niego wyzwanie. Czułam się przy nim bezpieczna jako organizator dużej imprezy, bo towarzyszyło mi za każdym razem uczucie (graniczące z pewnością), że mogę na nim w 100 procentach polegać. I tak zawsze było.
A prywatnie zaimponował mi opowieścią, że skończył studia w zupełnie innej dziedzinie niż ta, w której obecnie pracuje i postanowił realizować się zawodowo, idąc za głosem serca.

Maciej Stępień, Director of Ecommerce, Medicine

Współpracując z Michałem, który jest świetnym ekspertem ds. public relations oraz zarządzania kryzysowego rekomenduję w 100% jego usługi. Michał w ramach przeprowadzonej analizy w sytuacji kryzysowej, nakreślił plan działania oraz wszystkie dodatkowe aktywności, które powinny zostać podjęte. Jego porady okazały się niezwykle trafne oraz pozwoliły wyjść z konsultowanej sytuacji w oczekiwany sposób. Rekomenduję współpracę z Michałem, gdyż jest profesjonalistą, który pod presją czasu zachowuje spokój i udziela cennych rad, popartych wieloletnim doświadczeniem.

Sylwia Królikowska, trenerka biznesu, psycholożka, Top Influencer LinkedIn, Van Dahlen Group

Z Michałem współpracuję od wielu lat i niezmiennie zaskakuje mnie nie tylko sumiennością, klasą i wszechstronnością, ale także humorem i ciepłem. Każde nasze spotkanie obfituje w kolejne inspiracje (Michał śledzi trendy i trzyma rękę na pulsie), ale także ważne lekcje (potrafi delikatnie pokazać i zainspirować jak coś zrobić jeszcze lepiej). Profesjonalizm nigdy nie miał tak ludzkiej i życzliwej twarzy!

Anna Kordalska, Specjalista ds. Marketingu B2B, Grupa Pracuj

Miałam przyjemność współpracować z Michałem przy kilku projektach eventowych. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie i życzliwość, tak w żołnierskim skrócie można go opisać. Świetnie radzi sobie zarówno na wydarzeniach online, jak i stacjonarnie. W sytuacjach kryzysowych stanowił dla mnie pewną kartę, co dla każdego organizatora jest bezcenne.

Karol Król, Brand Manager RMF FM

Michał to człowiek, który potrafi odczytać z twoich myśli więcej, niż sam byłeś w stanie zwerbalizować. Streścić to w kilkunastopunktowym mailu i wysłać po spotkaniu, zanim zdążysz wrócić do biurka. Potem dzień po dniu egzekwować i realizować każdy z elementów z zaangażowaniem i zapałem oraz w przyjaznej atmosferze. Dba o środowisko pracy i o ludzi, z którymi współpracuje. Dzięki temu opanowuje każdy chaos – w organizacji, w człowieku, we Wszechświecie!

Marta Gruszecka, dziennikarka m.in. „Gazety Wyborczej”

Z Michałem Zalewskim współpracowałam wielokrotnie, chociażby przy okazji Mastercard OFF CAMERA. Rzecznikiem festiwalu Michał był znakomitym – zanim zdążyłam pomyśleć, jakich ciekawostek potrzebuję do artykułów, już miałam je w skrzynce mailowej. Gdybym miała przyznać mu Krakowską Nagrodę Filmową za rolę, w której organizatorzy go obsadzili, nie wahałabym się ani chwili!

Łukasz Wojtusik, RMF Classic, Alfabet Wojtusika

Michał po prostu wiele potrafi. Co w nim cenię? Uczciwość i poczucie, że coś co z nim tworzysz, staje się waszą wspólną pracą i jest prawdziwą współpracą. Nie boi się nowego, jest profesjonalistą w każdym calu. Po prostu potrafi Michał z ludźmi i dla ludzi – a to w naszej branży bardzo ważne. Cenię sobie dobrych ludzi, którzy grają z Tobą w drużynie i jednocześnie grają na projekt oraz na… Ciebie – a Michał po prostu to potrafi.

Renata Poreda, manager ds. PR, ASTOR

Michał imponuje mi swoimi wyjątkowymi umiejętnościami do tworzenia pięknych emocji.  A nawet więcej. Jak Za…(lewski) pociągnięciem magicznej różdżki wprawia w ruch wszystko, czego się dotknie z efektem poza horyzont. Tak, że jego klientom potrzebne są dobre lornetki, a może nawet i teleskop, by mogli zobaczyć, gdzie będą, jeśli zaangażują do współpracy „Dobrze powiedziane” i Michała. My współpracujemy od lat, ufamy sobie i po prostu się lubimy. I wracamy do siebie w ramach współprac lub konsultacji, jak dobrzy przyjaciele.

Tomasz Wojtas, Dyrektor Generalny Open Eyes Economy Summit, Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej

Współpraca z Michałem wniosła bardzo wiele w nasze myślenie o komunikowaniu projektu. Nauczyliśmy się, jak zamienić prezentację w opowieść, która emocjonuje, przekonuje i zostaje w pamięci na długo. Michał reaguje błyskawicznie na zmieniające się plany, pomaga podjąć właściwe decyzje pod presją czasu i znaleźć odpowiednią rolę dla każdej osoby w zespole. Z pracy przy konkretnym wyzwaniu wyciągamy mnóstwo wskazówek na przyszłość. Dziękujemy!